B59100C150A51
Product Categories
Contact Now
SHENZHEN ECER NETWORK TECHNOLOGY CO.,LTD
Visit Website
City:shenzhen
Country/Region:china
Contact Person:MissCoral
Contact Now
B59100C150A51
Ask Latest Price
Video Channel
Category :Sensors, Transducers Temperature Sensors PTC Thermistors
Product Status :Active
Mounting Type :Through Hole
Package :Tape & Reel (TR)
Resistance @ 25°C :100 Ohms
Series :B59100
Supplier Device Package :-
Mfr :EPCOS - TDK Electronics
Operating Temperature :90°C ~ 150°C
Package / Case :Disc, 4.0mm Dia x 3.5mm W
Resistance Tolerance :-
Description :THERMISTOR PTC 100 OHM RADIAL
more
Add to Cart
Find Similar Videos
View Product Description
PTC Thermistor 100 Ohms Disc, 4.0mm Dia x 3.5mm W